Nagrada “Mišeka” i “Pčelica”

U okviru proslave 70. rođendana Saveza društava „Naša djeca“ Hrvatske i naš vrtić uključio se u kreativno natjecanje koje je organizirao Savez društava. Prema uzoru na umjetnički pravac land art te koristeći suvremenu tehnologiju fotografiranja, starije mješovite odgojno-obrazovne skupine „Mišeki „ i „Pčelice“ uživali su u zajedničkom stvaranju kreativnog uratka „Mali za velikih 70.“ Prirodno okruženje u kojem je smješten naš vrtić te  koje je dio našeg svakodnevnog učenja i igre, od male ideje stvorilo je veliku. Šuma u svojim jesenskim bojama i plodovima omogućila nam je izražavanje onako kako to samo djeca znaju; trčanjem i igrom kroz gomile lišća, otkrivanjem onog posebnog lista, grane ili žira koji u trenu postaje kolačić za vjevericu ili sklonište za ježa, šumska kućica ili luk i strijela. Naš kreativni uradak u kategoriji predškolska dob prepoznat je od strane organizatora , ali i mnogih drugih ljudi koji su nam  oznakom like na facebook stranici dali svoju podršku i time nam omogućili da osvojimo nagradu za svoj trud. Ovim putem još jednom zahvaljujemo Savezu društava „Naša djeca“, svim dragim ljudima i podršci naših roditelja.

Čestitke “Mišekima” i “Pčalicama”.

tekst: Valentina Buković